RSS
Новости
30 октября 2020, 09:03
ВДЕ-генерація очікує податкові перевірки, чи заборонить Китай продаж бензинових авто та світова революція в електроенергетиці - та інше за вчора
ЕлектроВісті вибрали для вас цікаві новини за вчора

ВДЕ-генерація очікує податкові перевірки з метою тиску на бізнес - УАВЕ

ВДЕ-генерація у зв'язку із заявами глави Державної податкової служби Олексія Любченка про недоплату галуззю податків очікує відновлення податкових перевірок з метою тиску на бізнес, заявила Українська асоціація відновлюваної енергетики.

 

Китай: заборона на продаж бензинових автомобілів з 2035 роки?

У Китаї 27 жовтня було представлено «Дорожня карта технології енергозбереження та нових енергетичних транспортних засобів 2.0».

 

Світова революція в електроенергетиці, але не в споживанні енергії в цілому

Компанія BloombergNEF (BNEF) випустила чергову версію свого щорічного прогнозу світового енергетичного розвитку до 2050 року New Energy Outlook (NEO).

 

В Україні стартували попередні замовлення на електрокроссовер Mercedes-Benz EQC - від 1,8 млн грн за базову комплектацію

Перша офіційна партія електрокроссоверів Mercedes-Benz EQC вже на шляху до України, зацікавлені покупці можуть зробити попереднє замовлення, а відвантаження повинні стартувати в наступному місяці.

 

Південна Австралія протестувала повний перехід на відновлювану енергію

Австралійський оператор енергетичного ринку (AEMO) оголосив про досягнення важливої ​​віхи у розвитку відновлюваних джерел енергії. В рамках масштабного експерименту, сонячні панелі тимчасово задовольнили всі потреби штату в електроенергії. Більшу частину електрики - 77% - виділили домашні станції, а що залишилися 23% забезпечили великі сонячні ферми.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!