RSS
Новости
30 октября 2020, 22:40
Австралійці підтримують на 59% прискорений перехід на відновлювані джерела енергії
59% австралійців віддають перевагу інвестиціям у поновлювані джерела енергії для виведення економіки з рецесії, викликаної коронавірусом.

Тільки 12% респондентів в опитуванні, проведеному на замовлення Австралійського інституту, підтримали перехід з вугілля на газ. 

Близько 80% опитаних заявили, що Австралія вже відчуває на собі наслідки зміни клімату, в той час як 82% були стурбовані тим, що глобальне потепління посилить лісові пожежі у найближчі роки.

«Є одне чітке повідомлення: більшість австралійців хочуть більше відновлюваних джерел енергії та менше викопного палива, - говорить Річі Мерціан, директор з питань клімату та енергетики AI. - Це означає поетапну відмову від вугільних електростанцій, обхід газового переходу і підключення до поновлюваних джерел енергії для забезпечення їх майбутнього».

Опитування, проведене у липні YouGov від імені AI, опитало близько 2000 осіб, рівномірно розподілених по штатах і територіях Австралії.

Уряд прем'єр-міністра Скотта Моррісона підтримав викопне паливо і відмовився від досягнення нульових викидів. Минулого місяця уряд розгорнув набір ініціатив енергетичної політики, спрямованих на те, щоб допомогти економіці вийти з першої за останні 30 років рецесії. Вони включали в себе стимули для розвитку нових газових ресурсів і трубопровідної інфраструктури, а також обіцянку побудувати нову газову електростанцію, якщо приватні оператори не візьмуть на себе зобов'язання замінити вихідну вугільну електростанцію.

Раніше повідомлялося, що Міжнародне енергетичне агентство (International Energy Agency) закликає енергокомпанії, уряди країн та всіх жителів планети сприяти виробницву 75% світової електроенергії з відновлюваних джерел вже до 2030 року.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое