RSS
Новости
6 ноября 2020, 09:03
У 2021 році Chevrolet почне переробляти ДВС-автомобілі в електромобілі, в Одеській області ввели в експлуатацію дві СЕС та скільки електрокарів було продано в Норвегії в жовтні - та інше за вчора
ЕлектроВісті вибрали для вас цікаві новини за вчора

У 2021 році Chevrolet почне продавати всім бажаючим комплекти eCrate для переробки ДВС-автомобілів в електромобілі

Американський автовиробник Chevrolet (підрозділ General Motors) допрацював свій проект eCrate до стадії серійного випуску. В результаті починаючи з другої половини 2021 року всі бажаючі зможуть придбати комплект для переробки свого ДВС-автомобіля в електромобіль та встановити його в авторизованих сервісах. Як приклад такої модернізації інженери підрозділу Chevrolet Performance представили позашляховик Chevrolet K5 Blazer 1977 року.

 

В Одеській області ввели в експлуатацію дві сонячні електростанції загальною потужністю 24,4 МВт

Компанія UDP Renewables в партнерстві з Acciona запустили в промислову експлуатацію дві черги нової сонячної електростанції "Гудзівка-Солар" у місті Ізмаїл (Одеська область).

 

У жовтні майже 80% проданих в Норвегії автомобілів були електричними, лідер - Volkswagen ID.3

Норвегія є найбільш "електромобільною" країною Європи завдяки правильній політиці пільг на екологічний транспорт. А проте результат останнього місяця не може не дивувати - переважна більшість проданих у цій країні автомобілів були електричними, причому в лідерах виявилася не Tesla, а Volkswagen.

 

Розроблено прозорі шарові фотоелементи для вікон

Прозорі сонячні елементи могли б прискорити перехід до чистої енергетики. Їх можна було б наносити на вікна багатоповерхівок, вітрини магазинів, автомобілі, екрани смартфонів. Корейські вчені запропонували нову конструкцію таких фотоелементів, що володіє трьома важливими перевагами.

 

Іспанія затвердила довгострокову стратегію декарбонізації та побудує 60 ГВт ВДЕ електростанцій до 2030 р

Рада міністрів Іспанії затвердила довгострокову стратегію декарбонізації країни до 2050 року. Вона передбачає підвищення частки ВДЕ в кінцевому споживанні енергії до 97% до зазначеного терміну, що є надзвичайно амбітним завданням.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!