RSS
Новости
6 ноября 2020, 20:33
Екоінспекція зупинятиме Дарницьку ТЕЦ, якщо та не виконає екологічних зобов'язань
Державна екологічна інспекція буде зупиняти і штрафувати Дарницьку ТЕЦ, якщо та не виконає зобов'язань у частині скорочення викидів. Про це сказав міністр захисту довкілля та природних ресурсів Роман Абрамовський.

"В Києві на Дарницькій ТЕЦ ми питання викидів вирішили - вони будують фільтри, встановлять їх до кінця року і частина викидів, зокрема, дрібнодисперсного пилу, знизиться. Якщо не будуть виконувати, будемо зупиняти ТЕЦ, штрафувати, вимагати компенсації збитків. Це компетенція Екологічної інспекції", - сказав Абрамовський.

Нагадаємо, Дарницька ТЕЦ, за оцінкою Екоінспекції, завдала шкоди довкіллю на суму 800 тис. - 1 млн грн.

Наразі станція збудувала перший електрофільтр на котлі №6 - новітнє обладнання, яке дало змогу зменшити концентрацію пилу та твердих часток до значень значно менших, ніж передбачено європейськими нормами. Такий самий фільтр добудовується на котлі №7. У найближчих планах — побудувати такі самі фільтри на усіх котлах.

Після того, як будуть встановлені ще два фільтри, є план про закриття золошкового відвалу на озері "Гарячка" у Києві. Орієнтовно це може статися у 2022 році.

Раніше повідомллося, що Держекоінспекція оштрафувала Дарницьку ТЕЦ майже на 1 млн грн

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ua-energy.org
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!