RSS
Новости
6 ноября 2020, 21:35
В Україні закликають спрямувати податки на викиди вуглекислого газу на покупку електробусів
В Україні мають намір спрямувати податки на викиди вуглекислого газу на покупку електробусів для громадського транспорту.

Створення Фонду декарбонізації, який частково наповнюватиметься завдяки податку на викиди СО2, ініціює Міненерго за підтримки Українсько-Данського енергетичного центру та Держенергоефективності.

Передбачається, що кошти новоствореної установи витрачатимуться виключно на проекти зі скорочення викидів з енергоефективним, екологічним та соціальним ефектом.

Наразі розглядаються сім напрямків, серед яких проекти із екомодернізації генеруючих підприємств; модернізація тепломереж, водоканалів, вуличного освітлення; здешевлення проектів із утилізації (переробки) побутових відходів; електробуси для громадського транспорту; стимулювання використання приватних електрокарів населенням; проекти із заміщення традиційних видів палива у бюджетній сфері; стимулювання виробництва та використання біоетанолу, біогазу.

Проте цей список не є вичерпним і може бути доповненим.

Парламентарі в цілому погодилися з ідеєю створення Фонду декарбонізації і запропонували продовжити опрацювання цієї ініціативи, враховуючи пропозиції Комітету Верховної Ради з питань екологічної політики та природокористування щодо природоохоронних заходів.

Раніше повідомлялося, що «Богдан Моторс» завершує створення першого власного електробуса

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!