RSS
Новости
13 ноября 2020, 21:34
Енергоатом посів 6 місце у світовому рейтингу виробників "зеленої" енергії
Компанія Energy Intelligence оприлюднила рейтинг 100 світових "зелених" виробників безвуглецевої енергії за 2020 рік, у якому ДП "НАЕК "Енергоатом" увійшов до ТОП-20.

"Так, у ТОП-20 світових безвуглецевих виробників, що заснований на інтенсивності викидів при виробництві електроенергії, Енергоатом посів 6 місце", - йдеться в повідомленні.

100 компаній у рейтингу Energy Intelligence представляють приблизно 45% світових енергетичних потужностей. Та серед них - майже 90% світових атомних електростанцій, що належать невеликій кількості великих операторів. Фахівці Energy Intelligence зауважують, що в світі невпинно зростає частка "чистих" гравців енергетичного ринку.

"З 2011 року, коли було складено перший рейтинг, загальна "зелена" потужність зросла на 10% - до 3187 МВт. Разом з тим доля викопного палива впала з 65% до 56%, в той час як гідроенергетика та атомна генерація лишилися стабільними", сказано у дослідженні.

Дослідники наголошують, що в справі виробництва безвуглецевої енергії гідроенергетика та атомна генерація мають рівний статус з відновлюваними джерелами енергії.

Раніше повідомлялося, що Енергоатом подав фінансовий план на 2021 рікУ разі його затвердження Компанія зможе отримати прибуток, що дасть змогу розрахуватися з боргами та продовжити реалізацію важливих технічних і соціальних проєктів.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ukrinform.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!