RSS
Новости
20 ноября 2020, 09:15
TIU Canada через суд вимагає підключити її СЕС до мережі, Великобританія заборонила продаж бензинових та дизельних авто, та Ford вироблятиме акумулятори - та інше за вчора
ЕлектроВісті вибрали для вас цікаві новини за вчора

TIU Canada через суд вимагає від НЗФ відновити підключення її СЕС 10,5 МВт до мережі

Інвестор у сфері сонячної енергетики TIU Canada, що належить інвесткомпанії "Refraction Asset Management" (Калгарі, Канада), подала в суд на Нікопольський завод феросплавів (НЗФ) через відключення її СЕС 10,5 МВт від електромережі в березні 2020 року.

 

Великобританія заборонила продаж бензинових та дизельних автомобілів після 2030 року

Великобританія заборонить продаж нових автомобілів з бензиновими або дизельними двигунами з 2030 року.

 

Ford організовує власне виробництво акумуляторів

Зміна керівництва веде до серйозних змін в бізнесі Ford Motor Company. Якщо минулий гендиректор Джим Хакетт не бачив ніяких переваг в розробці нових акумуляторів і критикував Tesla, то новий - Джим Фарлі - відкрито говорить про потенціал власного виробництва. Фарлі підтвердив нову стратегію компанії.

 

Мінінфраструктури: до 2030 року ми плануємо замінити в Україні весь громадський транспорт на електричний

Україна підтримує використання в містах екологічних видів транспорту, тому в рамках Національної транспортної стратегії до 2030 року планує повністю замінити весь міський громадський транспорт на електричний та створити відповідну інфраструктуру для цього. Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій 19 листопада 2020 року, під час Global e-Mobility Forum, організованому Міністерством клімату і навколишнього середовища Республіки Польща.

 

Equinor та Panasonic збираються виробляти літій-іонні акумулятори в Норвегії

Японська Panasonic, норвезька енергетична компанія Equinor та норвезька промислова група Hydro підписали Меморандум про взаєморозуміння та сформують стратегічне партнерство з метою вивчення можливостей створення екологічно стійкого та економічно конкурентоспроможного виробництва акумуляторів в Норвегії.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!