RSS
Новости
20 ноября, 10:37
У Техасі будується найбільша в США сонячна електростанція 1,3 ГВт
Компанія Invenergy, великий глобальний розробник та оператор проєктів ВДЕ, оголосила про будівництво об'єкта сонячної енергетики потужністю 1310 мегават (МВт), який після завершення будівництва стане найбільшим в США. Центр сонячної енергії «Самсон» (Samson Solar Energy Center) зводиться на північному сході штату Техас (США), який відомий своїм лідерством у вітроенергетиці. Тепер і сонячна енергетика цього нафтового штату набирає обертів. За даними Управління енергетичної інформації США, Техас займе перше місце в Штатах за приростом встановленої потужності сонячної енергетики в поточному році.

Як це часто практикується в США, електростанція будується «під клієнтів», які будуть купувати електроенергію за прямими договорами купівлі-продажу (PPA).

Контракти укладені з AT & T (500 МВт), Honda (200 МВт), McDonald's (160 МВт), Google (100 МВт), The Home Depot (50 МВт), а також рядом муніципалітетів штату.

У зв'язку з операцією AT & T повідомила, що покупка такого «рекордного» обсягу сонячної енергії значно наблизила її до вуглецевої нейтральності, якої вона планує досягти до 2035 року.

Samson Solar розташується в округах Ламар, Ред-Рівер і Франклін. Обсяг інвестицій оцінюється в 1,6 млрд доларів США.

Електростанція буде побудована в п'ять етапів, а повністю об'єкт планується ввести в експлуатацію у 2023 році.

Протягом 36-місячного періоду будівництва буде створено до 600 робочих місць. Кількість постійних працівників на період експлуатації складе 12 осіб. Проєкт сприятиме економічному розвитку на місцевому рівні - принесе більше, ніж 250 мільйонів доларів у вигляді орендної плати землевласникам і майже 200 мільйонів доларів податку на майно.

США посідають друге (після КНР) місце у світі за встановленою потужністю фотоелектричної сонячної енергетики (близько 76 ГВт в кінці 2019 року).

Раніше ЕлектроВісті писали, що консалтингова фірма Lazard опублікувала доповідь про стан цін на виробництво та зберігання енергії в Сполучених Штатах. Аналіз показав, що вітер та сонце стали найдешевшим джерелом електрики в країні - вони вперше обійшли парогазові установки, що працюють на природному газі. Середня вартість відновлюваної енергії впала до 2,6-5,4 центів за кВт * год.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!