RSS
Новости
20 ноября, 11:55
REC планує виробляти у Франції 4 ГВт сонячних модулів HJT в рік
REC Group планує інвестувати 680 млн євро в будівництво заводу з виробництва фотоелектричних панелей в Хамбахі (Мозель, Франція). Норвезька група запускає процес консультацій за цим проєктом). Очікується, що, в разі реалізації проєкту, нове підприємство створить 1850 робочих місць, що дуже важливо для регіону.

Заснована в 1996 році норвезька REC сьогодні є дочірньою компанією групи Elkem (Chem China), акції якої котируються на фондовій біржі Осло.

На сьогодні REC випускає гетероструктурні (HJT) модулі, а обсяг виробництва становить близько 600 МВт на рік. Виробничі потужності знаходяться в Сінгапурі.

Запланований завод у Франції до 2022 року зможе виробляти 2000 МВт сонячних осередків та панелей, а до 2025 року потужність може бути збільшена вдвічі.

Крок REC є підтвердженням тенденції повернення виробництв в Європу. Раніше Франція оголосила стратегію реіндустріалізації на основі нових енергетичних технологій.

У липні поточного року компанії сонячної промисловості Systovi і Voltec Solar об'єдналися в рамках проєкту Belenos з метою створення на території Франції виробництва фотоелектричних модулів потужністю 1 ГВт (гігават) в рік.

Відповідно до французької енергетичної програми потужності сонячної фотоелектричної енергетики виростуть приблизно в п'ять разів - до 35,1-44 ГВт вже до 2028 року. Це колосальний ринок, і, відповідно, є багато бажаючих його освоювати. Крім того, в конкурсних відборах проєктів сонячної енергетики у Франції перевага віддається продукції з низьким вуглецевим слідом (тобто не китайській). Це додатково стимулює промисловців створювати виробництва на території країни.

Раніше повідомлялось, що відомий виробник обладнання для виготовлення сонячних елементів та модулів, швейцарська компанія Meyer Burger Technology AG, оголосила, що вона тепер стане виготовляти їх сама. Побувши тривалий час постачальником високотехнологічного обладнання, фірма націлена стати ще й «лідируючим виробником сонячних елементів і модулів», щоб більше заробляти.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!