RSS
Новости
20 ноября 2020, 13:03
Talgo введе в експлуатацію перший водневий поїзд у 2023 році
Іспанський виробник рухомого складу, компанія Talgo, планує ввести в експлуатацію перший водневий поїзд Vittal-One у 2023 році.

Компанія Talgo оприлюднила календар виробництва та введення в експлуатацію майбутнього водневого поїзда, екологічно чистої альтернативи тепловозів, який буде готовий в 2023 році. Повідомляється, що поїзд буде мати назву Talgo Vittal-One, оскільки 1 - це відсилання до номера водню в періодичній таблиці хімічних елементів.

Відзначається, що Talgo проведе валідаційні випробування силової установки з водневим двигуном на початку 2021 року перед установкою на новий поїзд під час другої виробничої фази проєкту з 2021 по 2023 рік.

Talgo представила силову установку на базі водневих паливних елементів ще в вересні, на Першій водневої конференції по соціально-економічному розвитку південного заходу Іберії в Дон-Беніто, Бадахос.

В системі використовуються водневі паливні елементи для живлення тягових двигунів поїзда, підтримувані допоміжними батареями, призначеними для прискорення руху, які перезаряджаються за рахунок рекуперативного гальмування.

У компанії заявляють, що силова установка буде служити ефективною та екологічно чистою альтернативою на лініях, де повна електрифікація є занадто дорогою або неможливою.

"Запуск водневих поїздів, подібних тому, який розробляє Talgo, поліпшить мобільність в нашій країні без нанесення шкоди навколишньому середовищу, бо це дозволить використовувати переваги неелектрифікованих ліній в Іспанії, при одночасному скороченні вуглецевого сліду", - говорить генеральний директор Talgo Хосе Марія Оріоль.

Раніше ЕлектроВісті писали, що на Федеральних залізницях Австрії (ÖBB) з 12 вересня в рамках дослідної експлуатації приступив до перевезень пасажирів поїзд Coradia iLint з живленням від водневих паливних елементів.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: cfts.org.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!