RSS
Новости
20 ноября 2020, 17:01
Профільні об'єднання в сфері екології, енергоефективності та відновлюваних джерел енергії закликали уряд до термінової розробки національного Green Deal
Профільні об'єднання, які працюють в сфері екології, енергоефективності та відновлюваних джерел енергії звернулися до прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля, віце-прем'єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішиної, ключових міністерств і комітетів Верховної Ради із закликом якнайшвидшої синхронізації України з зеленим енергетичним переходом Євросоюзу.

Представники профільних об'єднань вважають реальним до 2050 року досягти 100% ВДЕ у виробництві електричної і теплової енергії, а до 2070 року - повністю перевести транспорт і енергосектор на екологічно чисті види енергії.

"Одним з перших кроків в цьому напрямку повинна стати розробка нової зеленої Енергетичної стратегії України до 2050 року", - йдеться в листі, підписаному понад 20 представниками ключових організацій в сфері екології, енергоефективності та відновлюваних джерел енергії.

На їхню думку, нова зелена Енергостратегія повинна базуватися на скороченні споживання енергоресурсів за рахунок підвищення енергоефективності та енергозбереження, а також широкомасштабного використання ВДЕ.

"Наше бачення енергостратегії України до 2050 року базується на переході до 100% ВДЕ як найбільш економічно та екологічно доцільному тривалому сценарії розвитку нашої держави", - підкреслюється в зверненні.

Повний текст листа:

Нагадаємо, Україна і Брюссель обговорять Green Deal в грудні на Раді асоціації.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: reform.energy
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!