RSS
Новости
20 ноября, 21:35
Уряд призначив нового т. в. о міністра енергетики
Тимчасове виконання обов’язків міністра енергетики покладено на Бойка Юрія Миколайовича, який до цього працював заступником міністра.

Уряд ухвалив рішення про визнання таким, що втратило чинність розпорядження кабміну № 604 про тимчасове покладення виконання обов’язків міністра енергетики на Буславець О. А, пише пресслужба уряду.

"Тимчасове виконання обов’язків міністра енергетики покладено на Бойка Юрія Миколайовича, який до цього працював заступником міністра. Під час засідання уряду прем’єр-міністр подякував Ользі Буславець за зміни, які вдалося реалізувати в ці непрості для країни місяці", - йдеться у повідомленні.

З травня 2020 року Юрій Бойко обіймав посаду заступника міністра енергетики. З жовтня 2014 по травень 2020 року Юрій Бойко працював заступником директора з економіки та фінансів Державного підприємства "Енергоринок". До цього, з жовтня 2012 до жовтня 2014 року - обіймав посади голови правління Чернігівобленерго.

Також Денис Шмигаль зазначив, що Ольга Буславець залишається працювати в урядовій команді.

Раніше повідомлялося, що Ольга Буславець обійматиме посади першого заступника міністра енергетики України та в.о. міністра.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ua-energy.org
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!