RSS
Новости
20 ноября 2020, 22:40
Бізнес подав позовів до держави на 1 мільярд через зелений тариф
Через борги державного трейдера "Гарантований покупець" перед виробниками "зеленої" енергії сума позовів до держпідприємства сягнула близько мільярда гривень.

Борг ДП "Гарантований покупець" перед виробниками відновлювальної енергетики сягнув 25 мільярдів гривень. У зв’язку з цим інвестори у "зелену" електроенергію йдуть до суду – звернень вже зібралось на близько мільярда гривень.

"Позовів до "ГарПока" від сонячних, вітрових та біоенергетичних компаній вже подано до 1 мільярда гривень. Водночас ми говоримо про перспективу міжнародний арбітражів, а тут суми будуть вимірюватися вже декількома мільярдами євро", - прокоментував ситуацію директор Асоціації сонячної енергетики України Артем Семенишин. 

Він також зауважив, що за меморандумом, підписаним у липні 2020 року до 1 серпня мало бути погашено 40% боргу, проте джерела для його погашення досі не визначені.

За словами директора асоціації, така ж ситуація спіткає ринок наступного року, адже кошти на "зелену" енергетику до проєкту держбюджету-2021 не потрапили. "Питання вирішуються з політичної, а не економічної точки зору", - зазначив Семенишин щодо дій влади щодо погашення заборгованості.

Раніше повідомлялося, що Енергоатом посів 6 місце у світовому рейтингу виробників "зеленої" енергії

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: epravda.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!