RSS
Новости
27 ноября 2020, 09:15
Запас ходу фури Tesla Semi досягне 1000 км, Міненерго хоче змінити тарифи на електроенергію для населення, та Європа стає центром виробництва літій-іонних акумуляторів - та інше за вчора
ЕлектроВісті вибрали для вас цікаві новини за вчора

Маск: запас ходу фури Tesla Semi досягне 1000 км

Попри те, що електрична вантажівка Tesla Semi оголошена готовою до серійного виробництва, про неї відомо вкрай мало. У новому інтерв'ю Ілон Маск відкрив завісу таємниці, розповівши, скільки кілометрів зможе долати фура з вантажем завдяки прогресу в розробці нових батарей.

 

Міненерго пропонує з 2021р змінити тарифи на електроенергію для населення на тлі зростання складових її вартості

Міністерство енергетики пропонує з початку 2021р переглянути тарифи на електроенергію для побутових споживачів на тлі того, що вже сьогодні ціна електроенергії як товару в структурі діючих тарифів становить лише 1 коп. / кВт *год (при ринковій ціні близько 1,4 грн / кВт * год), а з грудня 2020 та січня 2021р виросте вартість транспортування, що зробить поставку для населення планово збитковою для постачальників універсальних послуг.

 

Європа стає найбільшим центром виробництва літій-іонних акумуляторів

Німецький експерт Роланд Зенн (Roland Zenn) опублікував картинку, на якій позначені діючі та споруджувані фабрики літій-іонних акумуляторів в Європі.

 

"Укренерго" необхідно залучити 11,3 млрд грн для розрахунків з "зеленими" та держгенерацією

НЕК "Укренерго" необхідно залучити під держгарантії 11,3 млрд грн для розрахунків з виробниками електроенергії з відновлюваних джерел та державної генерацією, повідомив т.в.о. міністра енергетики Юрій Бойко.

 

Глава Міненерго виступає за виключно біржову торгівлю електроенергією за двосторонніми договорами у 2021 році

У 2021 році необхідно створити однакові умови для державних та приватних виробників електроенергії, для чого передбачається торгівля за двосторонніми договорами виключно на біржах.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!