RSS
Новости
27 ноября 2020, 11:54
Holtec отримав ще АЕС в США для її виведення з експлуатації
Комісія з ядерного регулювання США (The US Nuclear Regulatory Commission, NRC) схвалила передачу ліцензії на атомну електростанцію Indian Point від компанії Entergy Nuclear Operations, Inc до Holtec International, як власника, та до Holtec Decommissioning International (HDI), як оператора із виведення з експлуатації. Про це 25 листопада 2020р повідомило інформагентство World Nuclear News.

WNN додало, що передача ліцензії допоможе забезпечити продаж AEC від Entergy до Holtec з прискореним зняттям з експлуатації після вимкнення останнього енергоблоку в квітні 2021р. «Наказ NRC про схвалення передачі ліцензії набуває чинності негайно після проголошення, але він буде остаточно затверджений лише після остаточного вимкнення третього блоку та завершення транзакції між Entergy, Holtec та HDI», - йдеться в повідомленні.

Агентство додало, що Entergy, Inc у квітні 2019р домовилось про продаж АЕС компанії Holtec після закриття останнього енергоблоку, який розташований у штаті Нью-Йорк. Також зазначено, що другий енергоблок закрили у квітні 2020р, а перший – у 1974р після 45-ти та 12-ти років експлуатації відповідно.

Як повідомляє WNN, NRC дійшла висновку про відповідність Holtec нормативним, правовим, технічним та фінансовим вимогам для отримання ліцензії (на виведення станції з експлуатації). Також зазначено, що раніше відбулася передача Holtec двох АЕС, Oyster Creek у штаті Нью-Джерсі та Pilgrim у штаті Массачусетс.

За даними агентства, HDI планує розпочати процес виведення з експлуатації одразу після прийняття АЕС у власність, надавши можливість працевлаштуватись 300-м нинішнім працівникам Indian Point. Також Holtec планує передати все відпрацьоване паливо компанії-колишнього власника з басейнів АЕС в контейнери для сухого зберігання, які зберігатимуться на території Автономного сховища відпрацьованого палива (ISFSI) протягом 2,5 років. Запропоноване компанією сховище розташоване в Нью-Мексико.

Раніше ЕлектроВісті писали, що в американському штаті Айова у місті Пало буде виведена з експлуатації атомна електростанція Duane Arnold потужністю 615 МВт.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!