RSS
Новости
27 ноября 2020, 12:26
Tesla побудує завод з виробництва зарядних пристроїв для електрокарів в Китаї
Американський виробник електрокарів Tesla заявив, що планує почати виробництво зарядних пристроїв для електромобілів в Китаї у 2021 році. Цей крок є частиною зусиль компанії по збільшенню продажів на найбільшому у світі автомобільному ринку.

Tesla, яка зараз продає свої електромобілі Model 3 в Китаї і планує почати випускати на власному заводі у Шанхаї позашляховики Model Y у 2021 році, має намір інвестувати 42 млн юанів ($6,4 млн) в новий об’єкт з виробництва пристроїв швидкої зарядки третього покоління Supercharger V3.

Новий завод буде побудований поруч з виробничою базою недалеко від Шанхая. Завод, який Tesla планує завершити в І кварталі наступного року, буде мати виробничу потужність 10 000 зарядних пристроїв на рік.

Агентство зазначає, що Китай, де влада надає значні субсидії для електромобілів, прагнучи зменшити забруднення від бензинових і дизельних авто, розширює свою національну мережу зарядних станцій, при цьому інфраструктура залишається однією з найбільших проблем при просуванні електрокарів.

Наразі Китай імпортує з США зарядні пристрої для електромобілів, які зазвичай встановлюються на зарядних станціях або стоянках.

Раніше ЕлектроВісті писали, що американський виробник електрокарів Tesla розглядає можливість виробництва компактного автомобіля для автомобільного ринку в Європі.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: mind.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!