RSS
Новости
27 ноября 2020, 16:34
Самохідні візки-роботи: в Китаї показали, як виглядатиме транспорт майбутнього
Китайський бренд Baojun, заснований десять років тому General Motors і SAIC для просування на місцевому ринку, продемонстрував на автосалоні в Гуанчжоу прообраз «нового мобільного інтелектуального простору Baojun, версія 1.0». Фактично, проект Smart Cube – це три самохідні електричні візки зі змінними блоками, здатні об’єднуватися для спільного вирішення різноманітних завдань, користуючись зв’язком між собою та з інфраструктурою.

Зі слів розробників, завдяки мініатюризації та принципу модульності такі візки-роботи можна використовувати для транспортування вантажів, перевезення пасажирів, а також як роботів-кур’єрів, мобільні станції стільникового зв’язку або блоки живлення. Один з «розумних кубиків» з набором маніпуляторів продемонстрував відвідувачам виставки навички виконання вантажно-розвантажувальних робіт.

Подібні проекти автономних платформ зі змінними модулями є й у інших компаній, але всі вони поки залишаються на рівні ідей та демонстрацій. В практику такі системи ще ніхто не впроваджував.


Раніше ElektroVesti писали, що Китай вивів на американський ринок бюджетний електромобіль.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: autogeek.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!