RSS
Новости
27 ноября 2020, 22:48
Китайська компанія тестує графенові акумулятори, що заряджають авто на 85% за 8 хвилин
Китайські автовиробники Guangzhou Automobile Group (GAC) досліджують та розробляють графенові акумулятори для електромобілів. За підсумками цих випробувань буде вирішено питання про запуск їх у масове виробництво вже до кінця цього року. Компанія заявляє, що технологія дозволяє зарядити графеновий акумулятор електромобіля до 85% всього за вісім хвилин.

Дослідження в цій галузі компанія почала у 2014 році, після того як поглинула фірму Guangqi, яка розробила технологію графенових акумуляторів під умовною назвою «3DG».

Наприкінці 2019 року GAC офіційно представила «надшвидкий акумулятор» на основі матеріалу 3DG. А в травні цього року новий енергетичний відділ GAC Group оголосив, що дослідження та розробки в галузі масового виробництва графенових акумуляторів почнуться в лабораторних умовах та у масовому виробництві, а до кінця цього року нові батареї встановлять на деякі моделі GAC.

За попередніми розрахунками, вартість електромобіля з новою батареєю складе приблизно 200 тисяч юанів ($30 400). Близько 40% цієї суми – ціна акумулятора. Якщо остаточні дані відповідають дійсності, то час зарядки графенового акумулятора триватиме стільки ж, як заправка звичайного автомобіля з ДВЗ.

Раніше повідомлялося, що дослідники з Техаського університету A&M винайшли технологію, яка може запобігти нагріванню та недовговічності літієвих акумуляторів. Їх конструкція з вуглецевої нанотрубки для електропровідної пластини акумулятора, яка називається анодом, дозволяє безпечно зберігати велику кількість іонів літію, тим самим зменшуючи ризик пожежі. Крім того, технологія допоможе літієвим акумуляторам заряджатись швидше, ніж наявні в продажу акумулятори.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!