RSS
Новости
4 декабря 2020, 11:54
"ДТЕК Київські регіональні електромережі" отримала сертифікати якості ISO
"ДТЕК Київські регіональні електромережі" отримала три сертифікати (ISO 45001: 2018, ISO 14001: 2015 і ISO 9001: 2015) за стандартами міжнародної організації зі стандартизації ISO.

Як повідомила прес-служба компанії, аудит проводили представники ТОВ "МС Консалтинг", які оцінювали побудову процесів для якісного функціонування систем в "ДТЕК Київські регіональні електромережі", а саме:

• системи управління охороною праці,

• системи екологічного менеджменту,

• системи управління якості ведення бізнесу.

"У цьому році компанія також успішно пройшла аудит на відповідність усім вимогам. Аудит провели у восьми районах Київської області - Баришівському, Переяслав-Хмельницькому, Білоцерківському, Богуславському, Іванківському, Чорнобильському, Фастівському, Васильківському та у двох Департаментах підприємства - в Департаменті з охорони праці та Департаменті з технічних приєднань. Протягом 2021-2022 років аудит проведуть в інших підрозділах ", - розповів ген директор "ДТЕК Київські регіональні електромережі" Віталій Шайда.

"ДТЕК Мережі" отримала Еко-Оскар за реалізацію проєкту в галузі збереження біорізноманіття - захист білих лелек від ураження електричним струмом. Спеціальні захисні гнізда-платформи оператори системи розподілу встановлюють на електроопорах з 2013 року. "ДТЕК Київські регіональні електромережі" приєдналися до проєкту в цьому році.

Також НЕК "Укренерго" розраховує на завершення в поточному році сертифікації компанії, що дасть можливість приєднати енергосистему України до європейської.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: reform.energy
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое