RSS
Новости
4 декабря 2020, 12:59
Вартість генерації електрики з плавучих вітроелектростанцій впаде на 70% до 2050 року
Плавучі вітрові електростанції відіграватимуть важливу роль у декарбонізації світової енергетичної системи, забезпечуючи 2% світового енергопостачання до 2050 року.

Згідно з новим звітом DNV GL, вартість генерації електрики плавучими ВЕС впаде приблизно на 70% до 2050 року (до загального середнього значення 40 євро за МВт*г.) Це відкриє нові можливості гравцям в офшорній вітровій, нафтогазовій та морській галузях, оскільки вони зміщуватимуть свої потужності, щоб стати менш залежними від викопного палива.

Передбачається, що встановлена ​​потужність плаваючих вітроелектростанцій зросте із нинішніх 100 МВт до 250 ГВт у 2050 році. Це буде особливо привабливим варіантом залучення енергії вітру до більшої частини населення планети, включаючи мегаполіси Азіатсько-Тихоокеанського регіону. На зниження вартості генерації енергії вплинуть використання потужніших турбін, більших вітрових електростанцій, розвиток технологій та створення конкурентного за вартістю ланцюга поставок.

Раніше ЕлектроВісті писали, що згідно з новим прогнозом Глобальної ради з вітроенергетики (GWEC), зростання встановленої потужності вітрових електростанцій у світі у 2020 році досягне рекордного рівня, незважаючи на пандемію коронавируса.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!