RSS
Новости
4 декабря 2020, 15:48
LG Chem планує подвоїти виробництво акумуляторів для електромобілів Tesla
LG Chem готується подвоїти виробництво акумуляторних батарей, щоб підтримати попит одного зі своїх нових клієнтів – компанії Tesla.

Раніше Tesla використовувала в своїх електромобілях акумулятори Panasonic, однак минулого року почала звертати увагу й на інших виробників.

Для своїх електромобілів Model 3, які збирають у Китаї, американська компанія вирішила використати батареї від LG Chem.

Отримавши такого клієнта, в LG Chem задумалися про збільшення обсягів свого виробництва, адже наразі компанія вже надає свою продукцію GM, Hyundai та іншим.

Як відомо, корейський виробник акумуляторів планує вдвічі збільшити свої виробничі потужності у Китаї.

“Південнокорейська компанія LG Chem Ltd планує збільшити більш ніж у два рази виробничу потужність акумуляторних елементів, вироблених у Китаї, для електромобілів Tesla Inc (EV) у наступному році”, – йдеться в повідомленні.

Окрім того, в LG Chem уже підтвердили, що наступного року мають намір інвестувати 500 мільйонів доларів для збільшення щорічної виробничої потужності 2170 циліндричних акумуляторних елементів, тобто формату, що використовує Tesla.

Якщо нарощування потужностей дійство відбудеться, то Tesla зможе виробляти щонайменше 100 тисяч автомобілів Model 3 та Model Y в Китаї.

Також повідомляється, що наразі в LG Chem розглядають можливість збільшення потужностей в Кореї для підтримки виробництва автомобілів Tesla у Німеччині та США.

Раніше ElektroVesti писали, що Tesla готова до злиття з іншими автовиробниками.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: autogeek.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!