RSS
Новости
11 декабря 2020, 10:18
DB Cargo в Британії випробувала тепловоз на гідрованій олії
Компанія DB Cargo UK, що здійснює вантажні перевезення по залізницях Великобританії, успішно провела випробування палива для тепловозів на основі гідрованого рослинного масла (HVO).

Випробування проходили на навантажувальній установці в депо Тотон (графство Ноттінгемшир).

Червоне дизельне паливо, яке використовувалося компанією, було замінено значно кращим екологічним паливом HVO.

Випробування, в ході яких контролювали всі режими експлуатації тепловоза серії 67 - від холостого ходу до роботи при максимальній потужності, показали, що перехід на альтернативне паливо не викликав погіршення характеристик на локомотиві дизеля потужністю 3200 л. с.

Тепер компанія планує перейти до ходових випробувань локомотивів серій 67 та 66 з використанням палива HVO. Передбачається також провести випробування на експлуатованих компанією тепловозах серії 60.

Синтетичне паливо HVO вважається одним з найбільш екологічно чистих видів палива у світі. Його отримують шляхом гідроочищення рослинних олій або тваринних жирів, за рахунок чого при спалюванні значно зменшуються викиди діоксиду вуглецю та оксидів азоту. Крім того, це паливо стійке до низьких температур і схильне до біологічного розкладання за допомогою мікроорганізмів.

Компанія DB Cargo UK експлуатує найбільший у країні парк вантажних локомотивів - 228 тепловозів та електровозів, щорічно перевозячи 37 млн ​​т вантажів по Великобританії та в Європу. За рік ці локомотиви споживають приблизно 45 млн л червоного дизельного палива, податкові збори на яке нижчі, ніж на звичайне дизельне.

Компанія постійно працює над підвищенням ефективності перевезень і зниженням негативного впливу на навколишнє середовище, веде пошук інноваційних рішень, беручи до уваги, що британський уряд поставив перед залізничною галуззю амбітну мету - досягнути до 2050 року нульового рівня викидів сполук вуглецю.

Раніше ЕлектроВісті писали, що DB Cargo (дочірня компанія концерну Deutsche Bahn) та Siemens Mobility підписали рамкову угоду про постачання двосистемних електровозів, які будуть обладнані дизельними двигунами для роботи на неелектрифікованих ділянках ж/д шляху.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: cfts.org.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!