RSS
Новости
11 декабря 2020, 11:54
Споживання електроенергії в промисловості повернулося на докризовий рівень
Споживання електроенергії промисловими підприємствами в листопаді становило 4,12 мільярда кВт*год, що на 0,6% менше, ніж в листопаді минулого року (4,14 мільярда кВт*год).

Про це повідомляється в офіційному пресрелізі НЕК "Укренерго".

Зазначається, що це може свідчити про стабілізацію виробничих процесів в певних галузях.

У порівнянні з минулим роком збільшилося споживання у сфері виробництва будівельних матеріалів (+6,5%), металургії (+2%), харчової промисловості (+1,1%), а також сільському господарстві й будівництві (по 0,4%).

Споживання електроенергії населенням в листопаді зросло на 2,9%.

Водночас лідерами за скороченням споживання в процентному вираженні стали машинобудування й транспорт (понад 11% і понад 10% відповідно), а також непромислова група споживачів (малий і середній бізнес) (-7,8%).

"Зниження показників споживання цих категорій в листопаді в порівнянні з листопадом минулого року можна пояснити введенням в цьому місяці "карантину вихідного дня", - йдеться в повідомленні.

В цілому споживання електроенергії в ОЕС України (без урахування втрат в мережах) в листопаді 2020 року становило 10,19 млрд кВт*год, що лише на 0,4% або на 45,9 млн кВт*год менше за показники листопада 2019 року.

Сукупне електроспоживання (нетто) з початку року становить трохи менше 105,9 млрд кВт*год, що на 3,1% менше, ніж в січні-листопаді 2019 року.

Також НЕК «Укренерго» повідомляло, що сумарний обсяг експорту електроенергії в Україну за підсумками 11 місяців 2020 року перевищує імпорт удвічі (4 424,7 млн кВт*ч проти 2 156,1 млн кВт*ч). Водночас в листопаді імпорт електроенергії з Європи продовжив тенденцію зростання (+ 21%), тоді як обсяги експорту почали скорочуватися (-4%).

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: epravda.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое