RSS
Новости
11 декабря 2020, 14:35
Компанія Volvo Cars вироблятиме власні електродвигуни у Швеції
Компанія Volvo Cars збиратиме електродвигуни на заводі з виробництва силових агрегатів у місті Шевде, Швеція. До 2025 року вона створить повне власне виробництво електричних двигунів, інвестувавши 700 мільйонів шведських крон (приблизно 68 млн євро).

З моменту заснування Volvo Cars у 1927 році, виробництво у Шевде було частиною історії компанії, а додавання лінії виробництва електромоторів до діяльності заводу – це інтеграція традиційного та нового виробництва у майбутній розвиток Volvo Cars. На першому етапі у Шевде збиратимуть електромотори, а пізніше виробник запровадить повний процес їх виробництва на власному заводі у цьому місті.

Завдяки власній розробці та виробництву електричних двигунів, інженери Volvo Cars додатково оптимізують електродвигуни та всю електричну установку у нових автомобілях бренду. Це покращить використання енергії в авто та їх загальну продуктивність.

Електричний мотор переймає на себе роль двигуна внутрішнього згорання та є фундаментальним структурним елементом електромобілів, поряд з батареєю та іншою електронікою. Взаємодія між цими трьома компонентами є вкрай важливою у розробці електричних автомобілів преміум-класу.


«Перший Volvo з 1927 року працював від двигуна, розробленого у Шевде, – прокоментував Хав'єр Варела, старший віце-президент з промислових операцій та якості, – Тому наша команда прагне дотримуватися найвищих стандартів якості, як і раніше».

Інший напрям діяльності на заводі у Шевде зосереджений на виробництві двигунів внутрішнього згоряння, згодом його передадуть окремій філії Volvo Cars Powertrain Engineering Sweden.

Загалом проектування та розробка електродвигунів компанії відбувається в Гетеборзі (Швеція) та Шанхаї (Китай). На початку цього року компанія Volvo Cars відкрила нову лабораторію електромоторів у Шанхаї, додатково до постійного виробництва електричних двигунів у Гетеборзі та сучасних лабораторій акумуляторів у Китаї та Швеції. Виробник планує стати топ-компанією з випуску преміальних електрокарів, орієнтуючись на те, що до 2025 року половина проданих Volvo у світі будуть повністю електричними, а інша половина – плагін-гібридними.

Нагадаємо, Volvo починає продажі електричних вантажівок в США і Канаді.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: elektrovesti
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое