RSS
Новости
18 декабря 2020, 21:26
Мінінфраструктури прогнозує зростання парку "чистих" елетрокарів до 50 тисяч до 2025-го
Міністерство інфраструктури прогнозує зростання парку чистих електромобілів в Україні до 50 тисяч одиниць до 2025 року.

Про це повідомила експерт транспортних інновацій в Офісі підтримки реформ при Міністерстві інфраструктури Марина Кітіна.

Разом з тим в ході онлайн-конференції Petroleum Ukraine Кітіна повідомила, що в даний час парк чистих електромобілів в Україні становить 22 тисяч одиниць, а загальна кількість електрокарів, з урахуванням гібридних, становить 50 тисяч машин.

"Ми розраховуємо, що до кінця 2021 року наш ринок виросте в три рази, до 150 тисяч одиниць", - додала експерт.  У свою чергу, модератор конференції, директор консалтингової групи "А-95" Сергій Куюн, представляючи дослідження групи, повідомив, що ринок споживання палива в Україні в останні роки зростає, незважаючи на кризу.

"Ринок нафтопродуктів зростає, зростає всі п'ять років кризи, що викликана війною на Сході. При цьому на 2 млн тонн тільки зросло споживання дизельного палива. Якщо в 2015 році споживання ДТ становило 5 млн тонн, то в поточному році вона зросла до майже 7 млн ​​тонн . Факт: ми стали продавати більше за п'ять років. Звідки це зростання? у нас економіка працює? Ні. ми, навпаки, бачимо, вона провалилася. Також у нас стало менше території - ми втратили Донецьк, Луганськ, Крим, а споживання зростає ", - зазначив Куюн.

"В Україні було везено близько 700 тисяч автомобілів по схемі тимчасового ввезення, кожен з яких, за моїми песимістичними розрахунками, споживає 200 літрів палива щомісяця", - говорить експерт.

Раніше повідомлялося, що приватних електромобілів в Україні стало вдвічі більше

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: delo.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!