RSS
Новости
18 декабря 2020, 22:47
В Африці будують найбільшу на континенті плавучу сонячну електростанцію потужністю 250 МВт
Частина плавучої сонячної електростанції потужністю 5 МВт була підключена до мережі на резервуарі гідроелектростанції в Гані. Завдяки цьому проект наблизився до своєї кінцевої мети – СЕС на 250 МВт.

Після завершення будівництва плавуча сонячна електростанція в Гані стане найбільшою такою установкою в Африці. Крім того, на континенті, де міні-мережі є найкращим рішенням для енергетичних послуг, станція може додатково стати однією з важливих історій успіху в масштабах комунальних послуг.

Будівництво виконується на ділянках по 50 МВт кожна. Розташована на річці плавуча сонячна електростанція може особливо добре доповнити джерела енергії в літній сезон або в періоди посухи. Гана одна з процвітаючих країн Африки та має власну стратегію розвитку.

На відміну від решти Африки, де практично 50 відсотків населення все ще не мають прямого доступу до електричної енергії, у Гані його мають 85 відсотків населення.

Раніше повідомлялося, що встановлена ​​потужність сонячних і вітрових електростанцій в Африці виросте в чотири рази до 2025 року

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!