RSS
Новости
15 января 2021, 10:18
У Франції збудують сонячну електростанцію потужністю 1 ГВт
Компанії Engie та Neoen спільно працюють над будівництвом сонячної електростанції Horizeo потужністю 1 ГВт у Франції. Станція також включатиме систему акумулювання та блок з виробництва «зеленого» водню, а також центр обробки даних.

Партнери заявили, що станція Horizeo буде розташована на 1000 гектарах у районі Жиронда Новель-Аквітанія. Проєкт має на меті продемонструвати, що сонячна енергія є надійною та достатньо конкурентоспроможною для забезпечення прямого постачання електроенергії промисловим компаніям.

Заступник виконавчого директора Engie, Авіце-Хюет сказала: «Проєкт Horizeo є безпрецедентним та інноваційним за своєю здатністю генерувати відновлювану енергію, поєднуючи на одному майданчику технології майбутнього. Це також амбіційний проєкт у своїй економічній моделі, в якому вироблена енергія буде оцінюватися за контрактами на продаж електроенергії за взаємною домовленістю з компаніями, поза тендерними процедурами держави та відповідними грантами.

Horizeo – це масштабний проєкт, який має на меті продемонструвати, що можна пришвидшити перехід до «зеленої» енергетики у Франції. Цей проєкт розроблений як справжня енергетична платформа з низьким рівнем вуглецю, що поєднує сонячну енергію та амбіційні технологічні інновації, такі як системи акумулювання.

Раніше ЕлектроВісті писали, що встановлена потужність фотоелектричних станцій у Франції перевищила позначку в 10 ГВт.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое