RSS
Новости
15 января 2021, 12:26
Німецька компанія ввела в експлуатацію в Нідерландах дві плавучі сонячні електростанції загальною потужністю 29,2 МВт
Німецький розробник проєктів з відновлюваної енергетики BayWa r.e. Renewable Energy GmbH разом зі своєю дочірньою компанією GroenLeven завершили будівництво двох плавучих сонячних парків (FPV) в Нідерландах. На двох станціях було встановлено понад 70 тис. сонячних батарей сумарною потужністю 29,2 мегавата.

Як повідомляється, для моніторингу та вивчення потенційного впливу на флору й фауну протягом наступних п'яти років BayWa r.e. та GroenLeven співпрацюватимуть з Інститутом екологічної освіти та сталого розвитку. На обох майданчиках встановлено спеціальні сонячні батареї та опорні конструкції, які гарантують, що на поверхню води буде надходити достатня кількість світла й повітря.

«Такі проєкти допомагають вирішити суперечки щодо землекористування та розвитку відновлюваних джерел енергії в густонаселених регіонах», - пояснюють в компанії.

Раніше ЕлектроВісті писали, що PVH Corp, власник брендів одягу Calvin Klein і Tommy Hilfiger, оголосила про встановлення «найпотужнішої у світі» сонячної електростанції на даху свого складського комплексу в Венло, Нідерланди.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: sunnik.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!