RSS
Новости
15 января, 15:51
Hyundai та Apple ведуть переговори про спільне виробництво електромобілів
Hyundai та Apple ведуть переговори про спільне виробництво електромобілів до 2027 року. Спочатку у Hyundai цю інформацію підтвердили, зазначивши, що переговори знаходяться на ранній стадії, але менше ніж через годину згадка про Apple зникла з офіційного прес-релізу. Другу сторону в ньому назвали «якимсь партнером».

«Ми отримуємо запити про потенційне співробітництво від різних компаній у області розробки автономних електромобілів. Ніяких рішень прийнято не було, оскільки обговорення знаходяться на ранній стадії», – йдеться в останній версії документа.

На тлі цих чуток акції південнокорейської автомобілебудівної компанії на біржі у Сеулі підскочили на 19.42%, побивши 30-річний рекорд.

На думку провайдера фінансової інформації Yahoo Finance, Hyundai дуже ризикує, вказуючи на Apple, як на потенційного партнера: американська корпорація вважає за краще заздалегідь не поширюватися про свої проекти й партнерські відносини. Крім того, переговори ще не завершені.

Свій безпілотний електромобіль Apple розробляє з 2014 року. Періодично компанія оголошувала про закриття проекту й на якомусь етапі навіть розформувала підрозділ, що займався його розробкою. Але у грудні 2020 року з’явилася інсайдерська інформація, що електромобіль Apple вийде у 2024 році.

Раніше ElektroVesti писали, що Apple планує випустити власний електромобіль з  революційною батареєю до 2024 року.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: autogeek.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!