RSS
Новости
22 января, 09:17
До 2050 року світовий попит на електроенергію зросте у два рази, LONGi побудує завод з випуску сонячних елементів, у Китаї на стоянці вибухнула Tesla - та інше за вчора
ЕлектроВісті вибрали для вас цікаві новини за вчора.

McKinsey: до 2050 року світовий попит на електроенергію зросте у два рази

Консалтингова компанія McKinsey опублікувала звіт Global Energy Perspective 2021, в якому досліджується, як може розвиватися світовий енергетичний сектор. McKinsey представила основні висновки звіту на своєму сайті. Багато з них засновані на базовому сценарії, який, серед іншого, відображає очікуваний розвиток, якщо не буде змін в порівнянні з поточними встановленими тенденціями та політичними рішеннями.

 

LONGi побудує завод з випуску 15 ГВт сонячних елементів в рік

У січні нового року JinkoSolar почала будівництво великомасштабного підприємства з випуску сонячних елементів потужністю 20 ГВт на рік в Чусюн, провінція Юньнань, яке після завершення будівництва стане найбільшим у світі заводом з виробництва сонячних елементів.

 

У Китаї на стоянці вибухнула Tesla Model 3

20 січня в підземному гаражі в Шанхаї вибухнув автомобіль Tesla Model 3.

 

«Донбасенерго» відмовилося від законтрактованих обсягів поставок вугілля на користь «Центренерго»

ПАТ «Донбасенерго», у зв'язку з ремонтом 7-го енергоблоку Слов'янської ТЕС, який триватиме до 65 днів, відмовилося від законтрактованих обсягів поставок вугілля вітчизняної марки «Г» на користь державної енергокомпанії «Центренерго».

 

Обсяг інвестицій в домашні СЕС до кінця 2020 року досяг 600 млн євро

Обсяг інвестицій, вкладених в домашні СЕС, з 2015 до кінця 2020 року досяг 600 млн. євро. У трійку лідерів за кількістю встановлених домогосподарствами СЕС входять Дніпропетровська (4184 дСЕС), Тернопільська (2512) та Київська (2350) області.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!