RSS
Новости
22 января 2021, 11:54
На Запоріжжі готують до запуску біотеплоелектростанцію з екологічним контролем
У місті Токмак (Запорізька область) готують до запуску теплоелектростанцію на відходах аграрного виробництва.

«У такій аграрній країні як наша, де існують надлишки відходів аграрного виробництва, аналогічні проєкти не мають проблем із біопаливом», – каже директор Придніпровської БіоТЕС Ярослав Мартинов. - Сприятлива кон’юнктура цієї галузі й послугувала поштовхом до реалізації проєкту».

До того ж на Придніпровській біоТЕС буде встановлено обладнання зі 100%-м екологічним контролем, додав він.

Придніпровська БіоТЕС стане своєрідним майданчиком для розвитку різних бізнесів, які розташують своє виробництво на території південної промзони міста або у безпосередній близькості від об’єкту. Теплоелектростанція, зокрема, має достатню потужність аби забезпечити потреби великого агровиробництва. Умови такого партнерства на українському енергетичному ринку пропонуються вперше.

«Ми гарантовано надаємо теплову енергію у необхідних обсягах зі знижкою 50% від базису, пояснює Ярослав Мартинов. - Така синергія здатна суттєво знизити собівартість виробництва за рахунок нульових витрат на транспортування енергії».

Нагадаємо, що Міністерство енергетики України спільно з Державним агентством з енергозбереження та енергоефективності України та Біоенергетичною асоціацією розробили законопроєкт, який передбачає звільнення підприємств, що виробляють енергію з біопалива, від сплати податку за викиди СО2.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое