RSS
Новости
22 января 2021, 12:26
VW загрожує штраф у понад 100 млн євро за невиконання цільових показників по викидах
Німецькому автовиробнику Volkswagen AG загрожує штраф в розмірі понад 100 млн євро за невиконання цільових показників викидів вуглекислого газу в Європейському союзі.

Він обмежив викиди свого парку приблизно на 20% – 99,8 грама на кілометр, але відстає від європейських цілей на 5 г/км.

«Через пандемію нам трохи не вдалось досягти цільового показника парку автомобілів на 2020 рік», – сказав Герберт Діс, генеральний директор автомобільної групи, додавши, що він сподівається, що компанія досягне своїх цілей в цьому році, оскільки основні бренди компанії готують нові електричні моделі для ринку.

Німецькі конкуренти VW Daimler AG і BMW AG заявили, що досягли своєї мети щодо викидів вуглецю після зростання продажів їх електричних моделей.

Volkswagen скорочує кількість автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння і реструктурує все більше і більше заводів, що випускають тільки електромобілі, щоб конкурувати з провідним виробником електромобілів Tesla.

На думку німецького концерну, більш суворі правила ЄС щодо викидів змусять його значно збільшити частку автомобілів з альтернативними силовими установками у своєму продуктовому портфелі, чекаючи, що до 2030 року ця частка досягне 60%, що на 40% більше попереднього цільового показника.

Раніше ЕлектроВісті писали, що обсяг поставок транспортних засобів Volkswagen з альтернативними силовими установками в минулому році склав 212 тис. одиниць, що на 158% більше, ніж вдалося реалізувати в 2019 році. Причому з них близько 134 тис. машин (+ 197%) - це виключно акумуляторні автомобілі.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: mind.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое