RSS
Новости
22 января, 12:59
Tesla отримала попередній дозвіл на будівництво заводу з випуску акумуляторних батарей у Німеччині
Американський виробник електромобілів Tesla отримав дозвіл на підготовчі роботи з будівництва заводу з виробництва акумуляторних батарей поруч із заводом по збірці електромобілів під Берліном. Дозвіл було видано Міністерством економіки Німеччини.

За словами представника міністерства, цей дозвіл дає компанії можливість почати попереднє будівництво об'єкта, повністю покладаючи фінансові ризики на неї.

Дозвіл також поширюється на інші компанії в рамках великого європейського проєкту по збільшенню виробництва акумуляторів для електромобілів. Міністр економіки Німеччини Петер Альтмайер вирішив об'єднати прагнення Tesla виробляти акумулятори з аналогічними проєктами інших компаній, представивши їх Європейської комісії (ЄК). Масштабний план включає близько 50 компаній в 12 країнах ЄС, в тому числі 11 німецьких компаній, які прагнуть побудувати підприємство з виробництва акумуляторів.

Попередній дозвіл відрізняється від дозволу на будівництво, оскільки Німеччина не несе відповідальності за ризики, пов'язані з цим етапом, і не надає фінансову підтримку.

Об'єкт планується побудувати поруч із заводом Tesla неподалік від Берліна, який має бути завершений в липні. Торік гендиректор Tesla Ілон Маск пообіцяв, що побудує найбільший у світі завод з виробництва акумуляторів у Грюнхайді, Німеччина.

Докладних відомостей про розміри, місцезнаходження та кількості робочих місць на заводі з виробництва акумуляторів поки немає. Компанія буде виробляти акумулятори типу 4680, які будуть розроблені для автомобілів німецького виробництва Model Y. Ці акумулятори більш потужні, ніж моделі 2170 і 18650, і забезпечать компанії додаткову прибутковість.

За словами Маска, завод з виробництва акумуляторів буде мати річну виробничу потужність в 100 гігават-годин.

Нагадаємо, що стійка енергетика настане швидше, якщо буде прискорено виробництво самих різних акумуляторних батарей. Так вважає глава ради директорів Tesla Ілон Маск, показавши рекламний ролик технологічного процесу на одній зі своїх Гігафабрик.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: mind.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!