RSS
Новости
29 января 2021, 10:50
Компанія Tesla планує створити комерційний автомобіль
Генеральний директор Tesla Ілон Маск все ще роздумує над ідеєю створення комерційного автомобіля Tesla. Він говорив про це під час оголошення фінансових результатів бренду. Як повинен виглядати автофургон, і коли він з’явиться поки невідомо.

«Я думаю, що в якийсь момент Tesla обов'язково побудує електричний комерційний автомобіль», - відповів генеральний директор компанії Ілон Маск на питання аналітиків під час оголошення фінансових результатів Tesla.

Це не перший раз, коли глава американської компанії говорить, що він роздумує над ідеєю комерційного автомобіля Tesla. У 2018 році він писав у Твіттері, що бачить потенціал у співпраці з Daimler в області комерційного транспорту, тим більше Daimler вже має у своєму асортименті серію електричних автофургонів.

В цьому році Tesla представить електромобіль Semi, який повинен зійти з конвеєра в кінці 2021 року. Однак електричний фургон для доставки не став би несподіваною ідеєю для Tesla. Такі стартапи, як Rivian і Canoo, також працюють над такими проектами, а General Motors нещодавно представила бренд електромобілів BrightDrop. Тому здається, що взаємна конкуренція в цій частині ринку буде досить жорсткою, не рахуючи традиційних автомобільних марок. Чи реалізує Tesla план з випуску такого електромобіля, поки невідомо.

Раніше повідомлялося, що для авторинку Європи французький автовиробник Peugeot створив комерційний електрокар e-Partner.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: speedme.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое