RSS
Новости
29 января 2021, 11:22
400 промислових компаній домовились про скорочення викидів для досягнення вуглецевої нейтральності до 2050 року
Понад 400 промислових компаній у світі – від судноплавства до виробництва сталі – уклали угоду щодо скорочення викидів парникових газів для досягнення вуглецевої нейтральності до 2050 року.

Угода об'єднує підприємства з різних індустрій – сталеливарної, цементної, хімічної, алюмінієвої промисловості, суднобудування, авіації і вантажоперевезень. На ці галузі у сукупності припадає третина світових викидів парникових газів. За умовами угоди, компанії-учасники, серед яких сталеливарний гігант ArcelorMittal та Shell, повинні співпрацювати з конкурентами, інвесторами, постачальниками, покупцями, щоб до 2024 року розробити угоду про «дії в галузі клімату» для досягнення нульових викидів до 2050 року.

«Йдеться не тільки про те, що корпорації беруть на себе кліматичні зобов'язання, але об'єднують весь ланцюжок поставок, щоб сектори мали стимул до декарбонізації, прискоривши роботу над скороченням викидів», - повідомила Марія Менділусе, генеральний директор кліматичної коаліції We Mean Business.

Партнерство спрямоване на пришвидшення глобальних зусиль щодо боротьби зі зміною клімату згідно Паризької кліматичної угоди.

Раніше ЕлектроВісті писали, що викиди вуглекислого газу на території ЄС зменшилися на 24% в порівнянні з показниками 1990 року, про це свідчить доповідь, опублікована 30 листопада.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое