RSS
Новости
5 февраля 2021, 11:22
Борги "ГарПока" перед ВДЕ-генерацією скоротилися до 21,5 млрд грн
ДП "Гарантований покупець" виплатило приблизно 1,8 млрд грн з коштів, перерахованих йому НЕК "Укренерго" в якості погашення боргу, рівними частинами виробникам "зеленої" електроенергії та НАЕК "Енергоатом" за електроенергію 2020 року.

"Гарантований покупець сплатив за "зеленим" тарифом близько 0,9 млрд грн. Також ДП НАЕК "Енергоатому" сплачено близько 0,9 млрд грн за електроенергію, придбану для забезпечення потреб споживачів", - повідомив "ГарПок".

Крім того, ДП в рамках госпдіяльності доплатив 310 млн грн за "зелену" електроенергію грудня, повністю закривши розрахунки за цей місяць.

Таким чином, борги ДП перед ВДЕ-генерацією скоротилися на 1,2 млрд грн в порівнянні з даними на 1 лютого і складають 21,5 млрд грн. Повністю підприємство розрахувалося за сім місяців 2020 року: січень-лютий, серпень-грудень.

З урахуванням траншу в 0,9 млрд грн "Енергоатому", борги "ГарПока" перед генкомпаній скоротилися до 6,5 млрд грн (на початок цього місяця становили 7,4 млрд грн).

Раніше повідомлялося, що ДП "Гарантований покупець" на аукціоні за двосторонніми договорами на Українській енергетичній біржі (УЕБ) 27 січня реалізував 93 856 МВт*год, або 80,5%, запропонованої електроенергії з ВДЕ з періодом поставки 1-28 лютого 2021 року .

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: reform.energy
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое