RSS
Новости
5 февраля, 17:04
В Укргідроенерго обговорили можливості співпраці з Credit Suisse AG
В апараті управління Укргідроенерго відбулася зустріч керівництва компанії з представниками швейцарської міжнародної фінансової групи Credit Suisse AG, на якій обговорено напрямки можливої співпраці.

Під час зустрічі генеральний директор Укргідроенерго Ігор Сирота розповів гостям про діяльність Товариства, зупинившись  на перспективних проєктах, які мають стратегічне значення для Об’єднаної енергосистеми країни.

«Серед наших пріоритетів – реалізація перспективних проєктів, закріплених в Енергетичній стратегії України до 2035 року. Це будівництво третьої черги Дністровської ГАЕС у складі 5-7 гідроагрегатів, будівництво Канівської ГАЕС та Каховської ГЕС-2. Окрім того, цьогоріч ми розпочнемо проєктні роботи для реконструкції мостового переходу через греблю Дніпровської ГЕС, аби у наступному році взятися до його відновлення. Загалом це великий обсяг робіт, який потребуватиме залучених коштів. В цьому контексті наша принципова позиція – максимальна локалізація виробництва з залученням місцевих підрядних організацій та місцевих виробників обладнання», - зазначив Ігор Сирота.

В свою чергу керівник ринку України та Центральної Азії Credit Suisse AG Лайош Фаркаш (Dr. Farkas Lajos) зазначив, що фінансова група Credit Suisse AG – другий за величиною швейцарський фінансовий конгломерат, який працює у сферах приватного та інвестиційного банкінгу у багатьох країнах світу. Серед пріоритетів компанії – кредитування масштабних індустріальних та інфраструктурних проєктів.

«Ми активно працюємо на ринках країн, які розвиваються. В Україні наше представництво існує давно, втім до сьогодні ми не надто активно кредитували український бізнес. В якості партнерів ми хочемо долучитися до розвитку вашої компанії, допомагаючи реалізовувати перспективні проєкти. Для нас це дуже важливе стратегічне рішення», - акцентував Лайош Фаркаш.

Насамкінець сторони домовилися про розроблення дорожньої карти, яка визначить напрямки подальшої співпраці.

Нагадаємо, Andritz Hydro разом з «Укргідроенерго» продовжує реконструкцію 3-х гідроагрегатів ДніпроГЕС.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: uhe.gov.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!