RSS
Новости
9 октября 2020, 14:35
Andritz Hydro разом з «Укргідроенерго» продовжує реконструкцію 3-х гідроагрегатів ДніпроГЕС
Один із світових лідерів серед постачальників обладнання для гідроелектростанцій компанія Andritz Hydro продовжує реконструкцію 3-х гідроагрегатів на Дніпровській ГЕС спільно з ПрАТ «Укргідроенерго».

Про це 9 жовтня повідомив прес-центр «Укргідроенерго» з посиланням на робочу зустріч керівництва «Укргідроенерго» та компанії Andritz Hydro.

«Наша зустріч проходить на високому представницькому рівні і це запорука того, що ми можемо пришвидшитись у вирішенні складних питань, які виникли в процесі реконструкції ДніпроГЕСу», - зауважив виконавчий директор Andritz Hydro Франк Метте.

В держкомпанії нагадали, що Andrіtz Hydro вже виконала демонтажні роботи на гідроагрегатах № 2 та 3, наразі здійснюються роботи у проточних частинах цих агрегатів та виконуються роботи по збиранню та випробування на генераторі гідроагрегату № 3.

В свою чергу, генеральний директор «Укргідроенерго» Ігор Сирота наголосив, що компанія Andritz виробляє якісне обладнання та є надійним партнером.

Як зауважили в «Укргідроенерго», сторони висловили взаємну зацікавленість у продовженні співпраці та зазначили, що ефективна співпраця між компаніями дасть поштовх для поглиблення та подальшого розвитку взаємовідносин між Україною, Німеччиною та Австрією в енергетичній галузі.

Раніше ElektroVesti писали, що Держгарантії забезпечать високий рівень локалізації та дешеві кредити для будівництва ГАЕС.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое