RSS
Новости
5 февраля 2021, 19:26
Болгарія ліцензує ядерне паливо Westinghouse для своєї АЕС
Компанія Westinghouse Electric Company підписала контракт на ліцензування свого ядерного палива на АЕС «Козлодуй» (Болгарія). Про це 5 лютого повідомила прес-служба компанії Westinghouse.

«Ми раді, що АЕС «Козлодуй» вкотре продемонструвала довіру до Westinghouse та ядерного палива, яке постачає компанія – важливого фактору, котрий забезпечує безпечну експлуатацію ядерних реакторів», – сказав Тарік Чохо, президент служби експлуатації реакторів Westinghouse у регіоні EMEA.

В компанії зауважили, що процес ліцензування палива Westinghouse є ключовою передумовою безпеки постачання ядерного палива, а сама компанія вже має перевірений досвід у підтримці процесу ліцензування виробництва ядерного палива і прагне завершити цей процес згідно з вимогами Болгарського агентства з регулювання ядерної безпеки та місцевим законодавством.

«У рамках стратегії енергетичної безпеки та диверсифікації постачання палива Болгарії й з урахуванням своїх глобальних можливостей ми пропонуємо інноваційні технології та найвищий рівень обслуговування впродовж усього життєвого циклу діючих реакторів», – додав Чохо.

Як нагадали в прес-службі, ядерне паливо Westinghouse для ВВЕР-1000 вже використовується на 6-ти українських атомних реакторах, а також наразі перебуває на етапі ліцензування в Чеській Республіці – для реакторів ВВЕР-1000 на АЕС «Тамелін».

Раніше повідомлялося, що Westinghouse і "Енергоатом" підписали контракт на постачання ядерного палива для реакторів ВВЕР-440 Рівненської АЕС

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое