RSS
Новости
5 февраля, 21:39
Дніпро отримав 5,5 млн євро гранту на енергосервіс у громадських будівлях
Дніпро отримав 5,5 млн євро грантових коштів на підвищення енергоефективності 100 громадських будівель. Інвестиційний грант виділив мультидонорський фонд Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та навколишнього середовища (E5P).

"Грант у 5,5 євро з Фонду E5P доповнює вже підписаний раніше кредит ЄБРР на суму 25 млн євро для комунального підприємства "Дніпровська муніципальна енергосервісна компанія", – йдеться у прес-релізі Європейського банку реконструкції та розвитку 3 лютого.

Очікується, що за рахунок інвестицій буде відремонтовано близько 100 громадських будівель з метою підвищення їх енергоефективності та удосконалення систем опалення, створення комфортного середовища для учнів, пацієнтів, вчителів і лікарів.

«Грант E5P дозволить Дніпру скоротити викиди CO2 більш ніж на 7 тис. тонна/рік», - повідомила керівник сектора операцій делегації ЄС в Україні Хлое Алліо. –

У жовтні 2020 ЄБРР і комунальне підприємство "Дніпровська муніципальна енергосервісна компанія" підписали кредитну угоду про виділення 25 млн євро позики для підвищення енергоефективності 98 громадських будівель, включаючи 67 дитячих садків, 27 шкіл і чотири поліклініки.

Раніше повідомлялося, що Фонд енергоефективності спростив процедуру отримання грантів на утеплення будинків

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!