RSS
Новости
12 февраля, 11:54
Компанія Mercedes-Benz вивела на тести новий електричний седан EQS
Німецький автовиробник приступив до тестування флагманського седана електричної лінійки EQ.

Новий електрокар Mercedes-Benz EQS буде створений на базі архітектури EVA, створеної спеціально для екологічно чистого транспорту. При цьому серійна версія моделі є продовженням ідеї концепт-кара Vision EQS, представленої на автосалоні у Франкфурті у вересні 2019 року.

Фактично, автовиробник готує свій перший електрокар, розроблений на новій спеціалізованій платформі, оскільки всі моделі серії EQ, випущені раніше, створювалися на «візках» для машин з традиційними ДВС.

Подробиць про серійну версію Mercedes-Benz EQS поки немає, але раніше в компанії підтвердили, що запас ходу моделі на одному заряді акумулятора складе понад 700 км. При цьому інтер'єр новинки минулого місяця показали під час виставки цифрової техніки CES, де видно величезний 56-дюймовий екран, що складається з цифрової комбінації приладів, інформаційно-розважального комплексу та ще одного дисплея з боку пасажира, з'єднаних воєдино.

Виробництво EQS почнеться в першій половині цього року на заводі в Зіндельфінгені, Німеччина, де виробляється новий S-Class. Автовиробник заявив, що EQS буде представлений навесні 2021 року і надійде в продаж влітку. Електрифікована версія його S-Class є частиною плану електрифікації. Згідно з планом, автовиробник буде пропонувати повністю електричні версії еквівалентів класу від A до S, роблячи ставку на те, що електрифікація є невід'ємною частиною його майбутнього.

Раніше ЕлектроВісті писали, що в Україні оголосили про старт продажів EQA – нової електричної моделі Mercedes-Benz. В компанії «АвтоКапітал», генеральному представництві Mercedes-Benz в Україні зазначили, що вартість автівки у базовій комплектації складає 37 780 євро.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: speedme.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!