RSS
Новости
12 февраля, 12:59
Rivian налагодить виробництво електромобілів в Європі
Каліфорнійський виробник електромобілів Rivian Automotive зобов'язується до 2030 року забезпечити гіганта інтернет торговлі Amazon сотнею тисяч спеціально розроблених фургонів на електротязі. Їх випуск, згідно з новими даними, може бути організований не тільки в США, а й на території Європи.

Агентство Bloomberg повідомляє, що Rivian вже найняла агентство нерухомості JLL для пошуку майданчика під будівництво підприємства в Європі. Розглядаються кілька можливих місць у Великобританії, Німеччині та Угорщині, а також за межами Євросоюзу. Передбачається, що запуск виробництва комерційних фургонів для Amazon може стартувати на новому підприємстві за межами США вже в наступному році. Пікапи і кросовери марки для роздрібних споживачів встануть на його конвеєр дещо пізніше.

Американське підприємство Rivian налагодить випуск пікапів R1T в червні цього року, а кросовери R1S встануть на конвеєр до серпня. Розглядається й можливість виходу Rivian на публічне розміщення акцій, в результаті якого компанія може залучити до $ 50 млрд.

Amazon є великим акціонером Rivian, компанія вклала понад $ 700 млн з розрахунком на пріоритетне виконання свого замовлення по виробництву електричних фургонів. Приблизно десять тисяч з них вже мають вийти в рейс до 2022 року, інші будуть поставлені до кінця десятиліття. Запас ходу на одній зарядці у цих машин не перевищить 240 км, тому працювати вони зможуть переважно в межах міста.

Нагадаємо, що американський стартап Rivian озвучив ціни, комплектації та терміни виходу на ринок електричного пікапа R1T. Судячи з оновленої інформації на офіційному сайті виробника, коштуватиме потенційний конкурент Tesla Cybertruck трохи менше, ніж було заявлено раніше.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: sunnik.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!