RSS
Новости
19 февраля, 09:12
У Львівській області почали збирати літій-залізо-фосфатні батареї, таких ситуацій з вітряками, як в Техасі, в Україні ніколи не виникало, та НКРЕКП схвалила підвищення тарифу на передачу електроенергії "Укренерго" - та інше за вчора
ЕлектроВісті вибрали для вас цікаві новини за вчора.

У Львівській області почали збирати літій-залізо-фосфатні акумуляторні батареї

Український виробник промислових лужних акумуляторних батарей ТОВ «АДС» приступив до виробництва та реалізації літій - залізо фосфатних (LiFePO4) акумуляторних батарей.

 

Таких ситуацій з вітряками, як в Техасі, в Україні ніколи не виникало, - Vestas

ЕлектроВісті попросили Ігоря Нуса, директора з продажу Vestas, прокоментувати ситуацію в Техасі, де через обмерзання випало з енергомережі майже 12 ГВт вітропарків, що разом з іншими проблемами місцевої енергомережі призвело до масових відключень і зростання цін на електроенергію.

 

НКРЕКП схвалила підвищення тарифу на передачу електроенергії "Укренерго" на 7,5% - до 316,08 грн / МВт * год

НКРЕКП на засіданні 17 лютого ввечері схвалила підвищення з 1 квітня тарифу НЕК "Укренерго" на передачу електроенергії з 293,93 до 316,08 грн / МВт * год, або на 7,5%.

 

Американський стартап NuScale Power та АЕС «Козлодуй» розглядають можливість будівництва серії малих модульних реакторів в Болгарії

Болгарське підприємство Kozloduy Nuclear Power Plant - New Build Plc (KNPP-NB) - дочірня організація оператора АЕС «Козлодуй», що займається питаннями підготовки до будівництва нових енергоблоків на цій АЕС - уклала меморандум про взаєморозуміння з американською компанією NuScale Power.

 

Tesla знизила ціни на базові варіанти Model 3 та Model Y в США - тепер від 36 990 доларів та 39 990 доларів відповідно

Tesla в черговий раз скоригувала ціни на найпопулярніші моделі своїх авто - молодші седани Model 3 і кросовери Model Y, які ділять одну платформу. Нові ціни для США вже вказані в офіційному онлайн-магазині компанії. Базові версії обох моделей стали трохи дешевші - ціни Model 3, яку недавно злегка відновили, тепер починаються від 36 990 доларів.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!