RSS
Новости
19 февраля 2021, 16:31
НКРЕКП та УЕБ підписали Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) та ТБ «Українська енергетична біржа» (УЕБ) 18 лютого підписали Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю.

Сторони домовилися об’єднати зусилля з питань щодо сприяння ефективному розвитку та прозорості ринків електричної енергії та природного газу в інтересах учасників ринку щодо побудови цілісного та прозорого енергетичного ринку в Україні.

«Біржова торгівля сьогодні є важливою частиною енергетичного ринку країни. Одним о основних завдань Регулятора, відповідно до Закону є не лише регулювання, а й забезпечення ефективного функціонування та сприяння розвитку ринків. Регулятор вітає прагнення та допомогу УЕБ у створенні прозорих та конкурентних енергетичних ринків», - зазначив голова НКРЕКП Валерій Тарасюк.

«Тісна і плідна взаємодія енергетичної біржі та енергетичного регуляторе є обов’язковою практикою розвинених європейських країн, що є каталізатором розвитку та реформ на ринку. Це вже другий Меморандум, що УЕБ підписує з Регулятором і ми раді можливості консолідації наших зусиль з метою імплементації європейських стандартів на український енергетичний ринок», - прокоментував голова Біржового комітету УЕБ Олексій Дубовський.

Нагадаємо, НКРЕКП відмінила з початку березня нижній прайс-кеп на балансуючому ринку електроенергії.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!