RSS
Новости
26 февраля, 11:22
Навантаження на теплову генерацію в цьому опалювальному сезоні зросло вдвічі – «ДТЕК»
Навантаження на теплову генерацію в опалювальний сезон 2020/2021 років було в середньому вдвічі вищим, ніж в аналогічний період минулого року, причиною цього став несвоєчасний вихід з ремонтів енергоблоків атомних електростанцій і зростання споживання. Про це повідомила пресслужба «ДТЕК Енерго».

Згідно з прес-релізом компанії, теплоелектростанції (ТЕС) «ДТЕК» за період з жовтня 2020 року по 25 лютого 2021 року виробили 12,6 млрд кВт*год електроенергії.

У «ДТЕК» зазначили, що в грудні вироблення електроенергії на її ТЕС на 48,5% перевищило прогнозний баланс Міністерства енергетики, називаючи це причиною істотного зниження складів вугілля на теплоелектростанціях у січні.

При цьому в «ДТЕК Енерго» підтвердили, що в лютому воно поставило в Україну близько 450 тис. тонн вугілля з Польщі, Казахстану та підконтрольного шахтоуправління «Обухівське» (РФ).

За словами генерального директора «ДТЕК Енерго» Ільдара Салєєва, екватор опалювального сезону, як і пік сильних морозів, Україна пройшла без віялових відключень, зокрема за рахунок підвищеного навантаження на теплову генерацію. Водночас він зазначив, що заборгованість «Укренерго» перед компаніями «ДТЕК» за роботу на балансувальному ринку сягнула 2,4 млрд грн.

Нагадаємо, що загальні запаси вугілля на складах ТЕС і ТЕЦ України вперше після початку вересня 2020р, починаючи з 22 лютого 2021р, почали зростати: загальний обсяг палива з 22 по 24 лютого збільшився з 407,3 до 443,5 тис т. Про це свідчать дані Міністерства енергетики .

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: mind.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!