RSS
Новости
26 февраля 2021, 11:54
У Франції продовжать на 10 років термін експлуатації 32 енергоблоків
У Франції на 10 років продовжують термін служби реакторів на АЕС.

Про це рішення місцевого регулятора стало відомо в четвер. Відзначається, що при проектуванні термін їх експлуатації визначений не був, але передбачалося, що він складе 40 років. Компанії «Електрісіте де Франс» наказано провести ряд робіт і випробувань для забезпечення безпеки АЕС.

Мова йде про 32 енргоблоки, які були введені в експлуатацію в кінці 1970-х і на початку 1980-х років на восьми АЕС в різних частинах країни.

На сьогодні 70% електроенергії виробляється у Франції на атомних станціях, це більше, ніж в будь-якій іншій країні світу. До 2035 року Франція планує знизити частку атомної енергетики до 50%.

Торік Франція закрила свою найстарішу атомну станцію у Фессенгаймі, на кордоні з Німеччиною, яка постачала електроенергію з 1977 року. Уряд окреслив плани щодо закриття ще 12 реакторів.

Більшість ядерних реакторів були побудовані у 1980-х роках, тобто вони могли бути зупинені в 2030-х.

Міністр охорони навколишнього середовища Німеччини розкритикувала рішення органу ядерної безпеки Франції.

"Я поважаю принцип національного енергетичного суверенітету, але я дуже стурбований збільшенням експлуатації на європейських атомних електростанціях", - заявила Свеня Шульце.

Раніше ЕлектроВісті писали, що компанії Engie та Neoen спільно працюють над будівництвом сонячної електростанції Horizeo потужністю 1 ГВт у Франції. Станція також включатиме систему акумулювання та блок з виробництва «зеленого» водню, а також центр обробки даних.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: greenbelarus.info
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое