RSS
Новости
26 февраля 2021, 12:59
Daimler Truck почне виробництво електричної вантажівки eActros в цьому році
Підрозділ Daimler AG, що займається виробництвом вантажівок, в цьому році зосередиться на відновленні прибутку та почне виробництво великої електричної вантажівки. Daimler Truck після понад столітньої спільної роботи збирається відокремитись від концерну та стати відкритим акціонерним товариством.

В заяві Daimler Truck вказано, що це рішення призначене для збільшення вартості для акціонерів за рахунок підвищення гнучкості операцій, підвищення прибутковості та просування розробки вуглецево-нейтральних приводних технологій.

«Наша запланована незалежність допоможе нам досягти ще більш швидкого прогресу в майбутньому», – сказав Мартін Даум, член ради директорів Daimler, який відповідає за бізнес вантажних автомобілів.

Підрозділ планує почати масове виробництво своєї електричної вантажівки eActros в цьому році, після чого зосередиться на виробництві eEconic у 2022 році.

Daimler Truck – найбільший у світі виробник вантажівок, велика частина доходів якого надходить від північноамериканського Freightliner. Компанія також виробляє автомобілі під маркою Mercedes в Європі та Південній Америці, а також вантажівки Fuso в Азії.

На думку аналітиків Deutsche Bank AG, ринкова оцінка Daimler Truck може скласти 29 млрд євро ($35 млрд), хоча їй доведеться значно підвищити рентабельність.

Раніше ЕлектроВісті писали, что п'ять європейських компаній - Daimler Truck AG, IVECO, OMV, Shell і Volvo Group - оголосили про спільний проект H2Accelerate (H2A), націлений на організацію автомобільних вантажних перевезень на водневому паливі.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: mind.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое