RSS
Новости
26 февраля 2021, 22:43
Siemens запустить серійне виробництво водневих автомобілів разом із стартапом Riversimple
Німецький енергетичний гігант планує серійне виробництво декількох моделей на водневих паливних елементах.

Німецький конгломерат Siemens, який працює в області електротехніки, електроніки, енергетичного устаткування, транспорту, медичного обладнання та світлотехніки, підписав меморандум про взаєморозуміння з британським стартапом Riversimple.

В рамках угоди підрозділ Siemens UK профінансує будівництво двох нових підприємств на території Великої Британії. Сумарний річний обсяг підприємств складатиме 10 тисяч автомобілів.

На цих площах Riversimple налагодить серійне виробництво водневих автомобілів. Першим у 2023 році на конвеєр поставлять купе Rasa. У 2026  році до нього приєднається водневий фургон, а до 2032 року британський стартап планує надати клієнтам у лізинг 180 тис. водневих автомобілів.

Свій перший водневий автомобіль Rasa стартап Riversimple розробив більше 10 років тому, але вивести його на масовий ринок так і не вдалося. Максимальний обсяг виробництва складав 5 тисяч одиниць на рік.

Співробітництво з Siemens дозволить Riversimple збільшити швидкість виготовлення автомобілів у тричі, створити 220 нових робочих місць та розробити дві нові моделі – легковик та невеликий мінівен. Також німецький конгломерат допоможе стартапу сформувати надійні ланцюжки поставок водню і поступово наростити виробництво.

Раніше повідомлялося, що Siemens побудує в Великобританії морський вітропарк на 3,1 ГВт за $9 млрд

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: autogeek.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое