RSS
Новости
5 марта 2021, 11:22
Вугілля на "Центренерго" буде надходити з держшахт за прямими договорами - глава Міненерго
Вугілля на "Центренерго" буде поставлятися з державних шахт за прямими договорами, минаючи посередників, заявив глава Міненерго Юрій Вітренко.

"На нараді з" Центренерго "і Фондом держмайна, який є його формальним власником, а потім на онлайн зустрічі з держшахтами ми погодили, як вугілля буде поставлятися на "Центренерго" за прямими договорами. Те вугілля, яке вимагає збагачення, також через стовідсоткову держкомпанію буде поставлятися на збагачувальні комбінати, оскільки вони знаходяться в приватній оренді ", - сказав Вітренко на засіданні комітету Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг 4 березня.

Відповідаючи на питання про погашення боргів, зокрема, перед шахтою "Надія", він зазначив, що як тільки набуде чинності  закон про відновлення повноважень в.о., він відразу ж підпише документи, необхідні для того, щоб "держпідтримка для шахт з бюджету була реалізована і гроші надійшли ".

Нагадаємо, що станом на 1 березня запаси вугілля на складах ТЕС зросли на 41,4% в порівнянні з 22 лютим - до 425 600 тонн.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: reform.energy
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое