RSS
Новости
12 марта, 09:30
Наслідки аварії на АЕС Фукусіма, на Одещині відкрили фабрику по збірці комплектуючих для електрокарів, та в Києво-Могилянській Академії пройде конкурс еко-проектів - та інше за вчора
ЕлектроВісті вибрали для вас цікаві новини за вчора.

10 років аварії на АЕС Фукусіма. Наслідки та підсумки

11 березня 2011 року біля узбережжя Японії стався найбільший в історії країни Великий східно-японський землетрус та викликане ним цунамі. В результаті загинуло та пропало безвісти майже 20 тисяч осіб, було зруйновано близько мільйона будинків, близько півмільйона людей були змушені евакуюватися.

 

На Одещині відкрили фабрику по збірці комплектуючих для електромобілів

Фабрика по збірці комплектуючих для електромобілів запрацювала в Рені Одеської області. Про це повідомляє видання «Рені-Одеса».

 

У Києво-Могилянській Академії пройде хакатон і конкурс еко-проектів

Український бізнес, медіа, Києво-Могилянська Академія за підтримки Мінрегіону та КМДА анонсують конкурс ідей еко-проектів та проектів, які покликані підвищити ефективність енергетичної галузі країни - «1-й всеукраїнський Могилянський Відкритий Хакатон»

 

Китай планує побудувати гідроенергетичний комплекс потужністю 60 ГВт в Тибеті

Китай планує почати будівництво ряду гребель та ГЕС на річці Ярлунг Цангпо (так називається верхня ділянка річки Брахмапутра, яка тече з Тибету до Індії та Бангладешу) у 2021 році. Гідроенергетичний комплекс Ярлунг Цангпо, що складається з декількох гребель, може досягти потужності 60 ГВт. Цей проект був включений в 14-й п'ятирічний план розвитку країни (2021-2025 рр.), як один з найбільших проектів розвитку енергетики Китаю.

 

Німеччина випередила США з продажу електромобілів та гібридів

У 2020 році в Німеччині продали близько 395 тисяч електромобілів та плагін-гібридів, а в США - 322 тисячі. Більше машин на електротязі продається тільки в Китаї.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!